Zespół Szkół Leśnych im. Romana Gesinga w Zagnańsku

"Mobilność i doświadczenie nową wiedzą leśną"

Oświadczenie uczestnika projektu - kliknij na nazwę dokumentu aby pobrać

Data i miejsce podpisu: 30.06.2019 Zagnańsk

Bardzo proszę o pobranie dokumentu wydruk czarno biały i podpisanie przez:

a - ucznia jeśli był pełnoletni na dzień 30.06.2019

b - rodzica jeśli uczeń nie był pełnoletni na dzień 30.03.2019


Informacja dla uczniów

W dniu 08.03.2019 odbędzie się spotkanie dla uczniów zgłoszonych do udziału w projekcie. Spotkanie odbędzie się w świetlicy internatu o godzinie 13.00. Obecność obowiązkowa. W planie spotkania:
  • sprawy rożne
  • informacje o terminie podpisania umów
  • szkolenie: kultura, zwyczaje i zwroty grzecznościowe we Francji


Informacja dla uczniów

W dniu 10.12.2018 odbędzie się pierwsze spotkanie dla uczniów zgłoszonych do udziału w projekcie. Spotkanie odbędzie się w świetlicy internatu o godzinie 14.25. W planie spotkania:
  • podpisanie niezbędnych dokumentów
  • wstępny plan spotkań
  • problematyka zawodowa w ramach praktyki

Pierwsze spotkanie z rodzicami w sprawie uczestnictwa w projekcie

Uprzejmie informuję wszystkich zainteresowanych Rodziców, że w dniu 25.11.2018 o godzinie 14.00 na auli szkolnej planowane jest spotkanie w sprawie wyjazdu uczniów na praktykę zawodową do Francji. Spotkanie jest obowiązkowe tylko dla Rodziców uczniów wyrażających chęć udziału w projekcie. (wyjazd 27.04.2019, powrót 11.05.2019). W trakcie spotkania zostaną przez Państwa podpisane dokumenty niezbędne do rozpoczęcia procedury rekrutacji. W spotkaniu bierze udział przynajmniej jeden z Rodziców. Udział uczniów jest wskazany, ale niekonieczny. Nie ma możliwości indywidualnych spotkań w sprawie wyjazdu. Wiąże się to z obowiązkami wynikającymi z zasad prowadzenia projektu. Nieobecność Rodzica ucznia uznane zostanie za brak zainteresowania wyjazdem na praktykę. Uwaga, godzina spotkania zależy od godziny rozpoczęcia wywiadówki szkolnej i może ulec zmianie. Przemysław Baran